Parking Na Wylocie

Parking przy lotnisku Katowice - Pyrzowice Airport - Lokalizacja

Zarezerwuj miejsce on-line Lub zadzwoń: 605 337 386

Parking czynny 24/7, dozorowany, ubezpieczony i oświetlony.
Oferujemy miejsca postojowe, zadaszone oraz transfer na lotnisko i z lotniska w 3 minuty wygodnym busem.

parking dozorowany przy lotnisku Pyrzowice

Pyrzowice to niewielka, śląska wieś położona w powiecie tarnogórskim, a dokładnie na terenie gminy Ożarowice. Mimo że zamieszkuje ją około 500 osób, doskonale kojarzą ja setki tysięcy Polaków. Dlaczego? Właśnie tutaj zlokalizowany jest międzynarodowy port lotniczy Katowice Airport. Trasa ze stolicy województwa śląskiego wymaga jednak pokonania autem co najmniej 30 kilometrów. Pamiętaj, że samochód możesz bezpiecznie i tanio zostawić na naszym parkingu.

Sprawdź jak do nas dojechać!

Pyrzowice są położone na północ od Katowic. Niedaleko znajdują się też Piekary Śląskie, Chorzów, Siemianowice Śląskie czy Tarnowskie Góry. Nasz adres to ulica Wolności 8, tuż za skrzyżowaniem z Nowowiejską. Ulica, przy której znajduje się Parking na Wylocie, prowadzi wprost na lotnisko, gdzie podwozimy Cię naszym busem. Zaledwie kilkaset metrów dzieli Cię od drogi ekspresowej S1, która pozwala dojechać bezpośrednio do granicy ze Słowacją w Zwardoniu.

Wielu pasażerów przyjeżdża do nas wprost z autostrady A1, która docelowo ma przebiegać przez całą Polskę, od Trójmiasta, przez Toruń, Łódź czy Częstochowę aż do granicy z Czechami w Gorzyczkach.

Dotrzesz do nas bez problemu niezależnie od tego, czy zamierasz z Katowic, czy z innych stron. Alternatywna droga to DW913, która prowadzi między innymi przez Myszkowice. Planując wylot z Katowice Airport, nie zapomnij o czasie oczekiwania na odprawę i niezbędne procedury. Zarezerwuj miejsce na naszym parkingu, a podwieziemy Cię pod sam terminal, gdzie bez stresu przygotujesz się do odlotu.

Mapa dojazdu